Online Kasap hakkında

Taze et sektöründe kazanmışolduğumuz yüksek güven ve sektörsel tecrübelerimizi birleştirerek, perakende sektöründebaşarılarımızı misli misli katlayarak 2014 yılında kurmuş olduğumuz Düzgün ET işletmemize ait ürünleri, onlinekasap.com çatısı altında sizlere doğruşekilde ulaştırmak için hizmetlerimiz arasına dâhil ettik. 


onlinekasap.com çatısı  altında yer alan yerlibesi etlerimiz, kalite kontrol aşamalarından tam not almış olma kriterinisağlamaktadır. İşlenmiş ürünlerimizin tamamı, satışını gerçekleştirdiğimizyerli besi etlerimizden üretilmektedir. Önce sofranıza sonra damak tadınızahitap ettiğimiz kasap ürünlerimiz için önceliğimiz güven ortamıdır.

onlinekasap.com içerisinde yer alan meze vefüme et çeşitleri yine kendi imalatımız olup, ürünlerimizin hiç biri hazır gıdaşeklinde dışarıdan temin edilmez. Bu sayede markamızın güvenilirliği başarılıbir şekilde sarsılmaksızın devam etmektedir.

onlinekasap.com Türk Gıda Kodeks’inin belirtmişolduğu kurallar çerçevesinde, gıda firmasında bulunması geren ISO 9001-2008Kalite Yönetim Sistemleri ile ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikalarınasahiptir.

 

Misyonumuz

 

·        Taze et ürünleri dendiği zaman aklailk gelen, güvenilir online kasap hizmetisağlıyoruz,

·        Taze et ürünlerini müşterilerinesoğuk zinciri bozmaksızın ulaştırıyoruz,

·        Üstün kaliteye sahip taze et ve etürünlerine ulaşımı kolay ve kaliteli hale getirmeyi sağlıyoruz,

·        Etteki başarılarımızı kuşaklarboyunca damaktan damağa taşımaya devam ediyoruz.

·         onlinekasap.com çatısı altında profesyonel lezzet kalitesi sunuyoruz.

·        Üstün kalite kontroldenetimlerinden onay almış ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz,

·        %100yerli besi kullanıyoruz,

·       Hayvansalprotein kaynağı olan etin yaşam için öneminin farkında olduğumuzdan dolayı hiçbir durumve şartta güvenilir kırmızı etten mahrum kalmamanız adına dikkatle çalışıyoruz.

·        Ürünlerimizin tamamında gıdakontrolleri gerçekleştirilmiş yıllardır çalıştığımız kontrollü işletmelerdentemin ediyoruz.

·        Hazır şarküteri ürünlerine asla yervermiyor, tamamen kendi hazırladığımız meze ve şarküteri ürünleri sunuyoruz.

 

Vizyonumuz

 

·        Oluşturmuş olduğumuz sağlam güvenortamını sürdürmeye devam ederek akıllardaki tek ve en iyi onlinekasap.com hizmetini sunmaya devam etmek,

·        Uluslar arası pazarda onlinekasap.com adını duyurmak,

·        Başarı grafiğini her zaman yukarıdatutmak,

·        Taze et sektöründe; kalite, hizmetve lezzet üçlüsünden her zaman tam not almayı sürdürmek,

·        Sektöründe elde ettiği başarılarayenilerini eklemek, her geçen gün pozitif gelişim göstermek gelişmek.